Atyko Rally Team představí v premiéře absolutní novinku

Zveřejněno: pondělí 1. únor 2021 Vytisknout E-mail

       „V minulém týdnu se neuvěřitelné stalo skutkem a nám se díky společnosti Atyko, spol. s r. o. podařilo dovézt přímo z dílen Renault Sport ve francouzském Dieppe zbrusu nový závodní vůz Renault Clio RSR Rally 5! Tato událost se připravovala poměrně dlouhou dobu a já z toho mám opravdu velikou radost. Radost má pochopitelně i celý tým a všichni toto vnímáme, jako ocenění naší práce a našich dosavadních výsledků. Tady musím také mnohokrát poděkovat a vyzdvihnout spolupráci se společností Sadac, v čele s panem Janebou, bez kterého by pro nás celá záležitost byla výrazně komplikovanější."

      "V současné době se s vozem seznamujeme po technické a formální stránce. Technicky vypadá auto solidně, ale z některých detailů jsme byli poměrně překvapeni. Ještě před testováním bude tedy potřeba pár věcí upravit a dodělat. Rozhodně budeme měnit i nastavení podvozku. V zásadě se nebráníme ani jednání o případném pronájmu vozu, ale nejprve bude nutné přizpůsobit Clio specifickým podmínkám českých tratí a naučit ho jezdit. Renault Clio RSR Rally 5 již úspěšně závodí v mnoha šampionátech a my doufáme, že s touto, u nás absolutní novinkou, navážeme na úspěchy našich zahraničních kolegů."

"Naším úkolem bude absolvovat kompletní seriál Rallysprint série a ukázat auto v co nejlepším světle. Věříme, že se nám bude opět dařit a těšíme se na setkání při prvních závodech."

X

Right Click

No right click